Alegro aukcje internetowe

Standard Allegro


Na Allegro ciągłe zmiany i nowości 11 sierpnia uruchomiono nowy sposób "oznaczania" aukcji najlepszych sprzedawców "Standard Allegro", według serwisu oznacza to gwarancje udanej transakcji, wysyłki w ustalonym terminie, doskonałej obsługi klienta, przestrzegania przez sprzedającego zasad zwrotów i reklamacji.
To kolejna próba wyróżnienia tego co powinno być standardem przy sprzedaży w internecie, trochę to dziwne, że Alegro po raz kolejny próbuje dokonać zmian w promowaniu "dobrych sprzedawców" zwłaszcza, że profil serwisu został mocno zmieniony, nie posiada już cech klasycznych aukcji internetowych, przekształca się raczej w pasaż handlowy.
Tym bardziej jest to dziwna zmiana albowiem właściciele sklepów powinni sami dbać o swój wizerunek a nie serwis który udostępnia im miejsce na swoich serwerach.
Wygląda to trochę na nadgorliwość lub chęć pokazania "opiekuńczej ręki" jeżeli ma to w czymś pomóc choć wątpię w skuteczność takiej metody.
Wiele razy już użytkownicy "udowodnili", że promowanie "rzetelnych sprzedawców" nie zawsze jest skuteczne a jest sposobem na promowanie swojej pozycji w serwisie.

Dodał admin August 30, 2011 (8:46AM)

Brak komentarzy

Have a comment? Please register
| | Dowcipy humor kawały Katalog stron Koraliki i ceramika Designed by Roshan, www.ramblingsoul.com