Alegro aukcje internetowe

Program Partnerski Allegro zostaje zamknięty.

Program Partnerski Alegro przez wiele lat przynosił nam określone zyski niestety tak jak wwszędzie i tu wchodzą zmiany. Wiele lat doświadczeń i zdobytej wiedzy w działaniu programu partnerskiego Alegro postanowiło przenieść na strony zewnętrzne a szkoda współpraca była naprawdę dobra. Teraz na nowych stronach mulitprogramu użytkownicy będą mieli większe możliwości w doborze prezentacji tylko czy odbiorcy zaakceptują nową formę reklam Allegro na razie nie wygląda to zbyt różowo a może to początek końca programu partnerskiego na tych stronach.
Od 1 września rozpocznie się proces zamykania Programu Partnerskiego. Od tego dnia nie będzie można dodawać kolejnych stron do programu ani generować nowych kodów reklamowych. Statystyki w zakładce Alegro Program Partnerski, rachunki będą dostępne przez cały czas. Nadal będzie można wypłacać pieniądze zgromadzone w Programie według zasad określonych w regulaminie. Nadal istnieje możliwość zarabiania na promowaniu serwisów grupy Allegro, wystarczy zostać uczestnikiem nowego programu partnerskiego o nazwie Multiprogram. To według Allegro korzystniejsze zasady wynagradzania partnerów oraz atrakcyjne i funkcjonalne reklamy. Już teraz można zarejestrować się w nowym programie.

Komentarze (0) Dodał admin July 21, 2011 (8:41AM)

Aukcje Allegro

Alegro to aukcje na których możecie Państwo nabyć drogą licytacji przedmioty unikalne lub dawno poszukiwane, często można kupić nowy produkt dużo taniej niż w sklepie. Ewentualna cena jest w Twoich rękach Ty decydujesz czy podbijać stawkę.
Umiejętność śledzenia licytacji i licytowania to duża sztuka po kilku zakupach na pewno będziesz wiedział jak to zrobić. Pamietaj jednak, że obowiązuje regulamin proponuje przed przystąpieniem do aukcji zapoznać się z jego treścią unikniesz wielu problemów i niejasnych sytuacji, które mogą w szczególnych przypadkach doprowadzić do zablokowania konta.
Ten servis obejmuje także swoim zasięgiem licytacje zagraniczne, możesz kupować i sprzedawać przedmioty w innych krajach dokładniejsze informacje na ten temat znajdziesz pomiżej o licytacje zagraniczne. Do zapewnienia bezpieczeństwa kupującym i sprzedającym wprowadzono różnorodne formy zabezpieczeń: - Bezpieczne transakcje Escrow" - System komentarzy" - Bezpłatne Ubezpieczenie Kupujących" - Procedura pełnej aktywacji konta" Jeżeli chcesz w pełni kozystac z aukcji Alegro musisz po rejestracji dokonać "pełnej aktywacji konta" jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto będzie posiadać dużo ograniczeń, a każdy z nas chce poruszać się po aukcjach swobodnie. Pełna aktywacia daje Ci możliwość korzystania ze wszystkich opcji. Bardzo duża różnorodność licytowanych przedmiotów to wielka zaleta tego servisu aukcyjnego, znajdziesz tutaj: samochody, obrazy, programy np. z systemem Linux, telefony, akcesoria, komórki, stare monety, antyki, kolekcje, fotografia, komputery, książki, komiksy, motoryzacja, muzyka, film, odzież, biżuteria, RTV i AGD, sport i turystyka, zdrowie, uroda, internet, nieruchomości, tylko dla dorosłych, domeny, banery, grunty i działki, perfumy feronomowe i wiele wiele innych. Portal daje możliwość stworzenia własnej strony z licytacjami. Zapoznaj sie z zasadami jakie obowiązują, wielu początkujących sprzedawców popełnia błędy wynikające najczęściej z braku wiedzy. Jeżeli chcesz po prostu sprzedawać poczytaj regulamin a w razie problemów skontaktuj sie z pracownikami aukcji Alegro. Pracownicy aukcji cały czas myślą o Tobie i na pewno nie odmówią pomocy.

Komentarze (0) Dodał admin May 26, 2011 (2:58PM)

<< Pierwsza < Poprzednia [2 / 2] Następna > Ostatnia >>
| | Dowcipy humor kawały Katalog stron Koraliki i ceramika Designed by Roshan, www.ramblingsoul.com