Alegro aukcje internetowe

Ochrona praw producenta


Od wielu lat Allegro prowadzi program ochrony marki producenta, jego głównym zadaniem jest wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji czyli podróbek lub podszywania się pod uznaną markę.
Wiele firm skorzystało już z takiej możliwości i cały czas do programu przystępują nowe.
Plaga nie tylko u nas ale także na całym świecie są podróbki niewiele różnią się od oryginałów z wyglądu jednak wykonanie i cechy użytkowe pozostawiają wiele do życzenia.
Innym problemem to ochrona wizerunku firmy i patentów lub znaków zastrzeżonych, jeżeli posiadamy prawo do danego wyrobu i płacimy za ochronę znaku firmowego to dlaczego inni mają się wzbogacać naszym kosztem to zrozumiałe, że bronimy wizerunek naszej firmy a tym samym nasze zyski.
Aukcje internetowe to łakomy kąsek dla różnego typu kombinatorów nie jest łatwo wśród kilku milionów wystawionych przedmiotów odnaleźć podróbki.
Dlatego na Alegro powstał program współpracy w ochronie praw pozwala umożliwi on zgłoszenie aukcji które łamią prawa podmiotu. Serwis współpracuje z różnymi towarzystwami i instytucjami których wiedz pozwala na skuteczna walkę z nielegalnymi aukcjami.
Jakie są cele tego programu przede wszystkim ochrona praw właścicieli marki, ochrona sprzedających przed konsekwencjami naruszenia prawa – często sprzedający nie zdaje sobie sprawy, że nie ma prawa do tego produktu - , ochrona kupujących przed zakupem przedmiotów naruszających prawo.
Głównym celem jest ograniczenie sprzedaży „podróbek”, jeżeli zostanie naruszone prawo własności przemysłowej, praw autorskich i serwis otrzyma takie zgłoszenie zostaną podjęte odpowiednie działania aby wyjaśnić zdarzenie. Nowo dodane firmy do programu ochrony praw można znaleźć na tej stronie

Dodał admin August 3, 2011 (10:56AM)

Brak komentarzy

Have a comment? Please register
| | Dowcipy humor kawały Katalog stron Koraliki i ceramika Designed by Roshan, www.ramblingsoul.com