Alegro aukcje internetowe

Nowe opinie


Od 11 sierpnia opinie użytkowników serwisu „cokupić” będą wyświetlały się przy dwóch kategoriach „telefony komórkowe” i „gry”.
Można przypuszczać, że Alegro chce sprawdzić na ile opinie użytkowników mają wpływ na użytkowników serwisu i jak często będą one wykorzystywane przy dokonywaniu zakupów.

Serwis ukierunkowany na idę social shoppingu czy sprawdzi się w naszych warunkach zobaczymy mam nadzieję, że tak. Tutaj bardzo wiele zależy od rozsądku samych użytkowników a także duże znaczenie będzie miała praca wykonywana przez moderatorów serwisu co kupić.
Jednak warto się przyjrzeć z bliska i zobaczyć jakie serwis proponuje rozwiązania i możliwości.
Strona należy do grupy Allegro jak więc widać z pierwowzoru serwisu aukcyjnego pozostało już nie wiele szkoda, a może warto było pozostawić trzon serwisu aukcyjnego a obok niego rozwijać nowe przedsięwzięcia.
W tej chwili z aukcji pozostała tylko nazwa jako marka pozostała część to zupełnie inny produkt nie mający żadnego związku z licytacjami to taki super market w internecie.
Praktycznie może tu kupić wszystko brak jest tylko jednej cechy dla Allegro aukcji to był magnes dla wielu ludzi teraz przychodzą tutaj po prostu po zakupy.

Idzie nowe ale czy warto wszystko zmieniać, może zachować część serwisu w początkowej wersji czyli klasyczne aukcje i zobaczyć jakie będzie zainteresowanie.

Dodał admin August 9, 2011 (9:03AM)

Brak komentarzy

Have a comment? Please register
| | Dowcipy humor kawały Katalog stron Koraliki i ceramika Designed by Roshan, www.ramblingsoul.com